PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Private
it: Privato

en: Public
it: Pubblico

en: Label
it: Etichetta

en: Preview
it: Anteprima

en: Access
it: Accesso

en: Theme
it: Tema

en: Page
it: Pagina

en: Plain
it: Semplice

en: Styles
it: Stili

en: Add style
it: Aggiungi stile
