PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Private
lt: Privatus

en: Public
lt: Vieša

en: File
lt: Failas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Access
lt: Priėjimas

en: Theme
lt: Tema

en: Page
lt: Puslapis

en: Plain
lt: Paprastas

en: Add style
lt: Pridėti stilių
