PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Private
lv: Privāts

en: Public
lv: Publisks

en: File
lv: Fails

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Access
lv: Piekļuve

en: Theme
lv: Tēma

en: Page
lv: Lapa

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Styles
lv: Stili

en: Add style
lv: Pievienot stilu
