PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Private
ne: निजि

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: File
ne: फ़ाइल

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Page
ne: पृष्ठ
