PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Private
nl: Privé

en: Public
nl: Publiek

en: File
nl: Bestand

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Access
nl: Toegang

en: Theme
nl: Thema

en: Page
nl: Pagina

en: Plain
nl: Plat

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Styles
nl: Stijlen

en: Add style
nl: Stijl toevoegen
