PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: File
sl: Datoteka

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Theme
sl: Tema

en: Page
sl: Stran
