PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Public
te: బహిరంగ

en: File
te: ఫైల్

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Page
te: పేజీ
