PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Private
th: ส่วนตัว

en: File
th: ไฟล์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Access
th: การเข้าถึง

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Styles
th: ลักษณะ
