PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Private
tr: Özel

en: Public
tr: Açık

en: File
tr: Dosya

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Access
tr: Erişim

en: Theme
tr: Tema

en: Page
tr: Sayfa

en: Plain
tr: Sade

en: Styles
tr: Biçemler

en: Add style
tr: Stil ekle
