PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Private
uk: Приватне

en: Public
uk: Загально-доступний

en: File
uk: Файл

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Access
uk: Доступ

en: Theme
uk: Тема

en: Page
uk: Сторінка

en: Plain
uk: Простий

en: Headers
uk: Заголовки

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Rendering
uk: Візуалізація

en: Page Width
uk: Ширина сторінки

en: Grayscale
uk: Відтінки сірого

en: Styles
uk: Стилі

en: Add style
uk: Додати стиль

en: Page Size
uk: Розмір аркуша
