PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Private
vi: Riêng tư

en: Public
vi: Công cộng

en: File
vi: Tập tin

en: Label
vi: Nhãn

en: Preview
vi: Xem trước

en: Access
vi: Truy cập

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Page
vi: Trang

en: Plain
vi: Đơn giản

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc

en: Add style
vi: Thêm kiểu

en: Page Size
vi: Cỡ trang
