PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Image
be: Малюнак

en: Text
be: Тэкст
