PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Image
ca: Imatge

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Creator
ca: Creador

en: Config
ca: Configuració
