PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Author
es: Autor

en: Subject
es: Asunto

en: Image
es: Imagen

en: Font Size
es: Tamaño de letra

en: Text
es: Texto

en: Orientation
es: Orientación

en: Landscape
es: Apaisado

en: Portrait
es: Vertical

en: Creator
es: Creador
