PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: Image
fa: تصویر

en: Font Size
fa: انداره فونت

en: Text
fa: متن

en: Creator
fa: سازنده
