PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: Image
fi: Kuva

en: Text
fi: Teksti

en: Creator
fi: Luoja

en: Config
fi: Asetukset
