PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Image
hu: Kép

en: Font Size
hu: Betűméret

en: Text
hu: Szöveg

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Config
hu: Beállítás

en: Page Size
hu: Oldal mérete
