PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Font Size
kn: ಅಕ್ಷರಶೈಲಿ ಗಾತ್ರ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Right Margin
kn: ಬಲ ಅಂಚು

en: Left Margin
kn: ಎಡ ಅಂಚು

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ
