PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Author
tr: Yazar

en: Subject
tr: Konu

en: Image
tr: Resim

en: Text
tr: Metin

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Config
tr: Yapılandırma
