PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Image
az: Şəkil

en: Text
az: Mətn
