PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Image
is: Mynd

en: Font Size
is: Leturstærð

en: Text
is: Texti

en: Creator
is: Stofnandi
