PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Text
km: អត្ថបទ
