PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Author
pt: Autor

en: Subject
pt: Assunto

en: Image
pt: Imagem

en: Font Size
pt: Tamanho da Letra

en: Text
pt: Texto

en: Landscape
pt: Paisagem

en: Portrait
pt: Retrato

en: Creator
pt: Criador

en: Config
pt: Configurar
