PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Image
ast: Imaxe

en: Text
ast: Testu
