PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Text
bo: ཡི་གེ
