PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Subject
da: Emne

en: Image
da: Billede

en: Font Size
da: Skriftstørrelse

en: Text
da: Tekst

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Creator
da: Skaber

en: Config
da: Konfigurér

en: Footer content
da: Footer-indhold
