PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Image
eo: Bildo

en: Text
eo: Teksto
