PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Image
et: Pilt

en: Text
et: Tekst

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Creator
et: Looja

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Generate PDF
et: Genereeri PDF
