PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Image
eu: Irudia

en: Text
eu: Testua

en: Creator
eu: Sortzailea
