PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Image
gl: Imaxe

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Text
gl: Texto

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Creator
gl: Creador

en: Config
gl: Configuración
