PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Image
he: תמונה

en: Text
he: טקסט

en: Config
he: קונפיג
