PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Author
ja: 投稿者

en: Subject
ja: 件名

en: Image
ja: 画像

en: Font Size
ja: フォントサイズ

en: Text
ja: テキスト

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: Creator
ja: 作者

en: Config
ja: 設定
