PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Image
kk: Сурет

en: Text
kk: Текст
