PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Image
lv: Attēls

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Text
lv: Teksts
