PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
