PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Image
pl: Obraz

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Text
pl: Tekst

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Creator
pl: Twórca

en: Config
pl: Konfiguracja
