PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Image
ps: انځور

en: Text
ps: متن
