PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Image
ro: Imagine

en: Font Size
ro: Mărime font

en: Config
ro: Configurație
