PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Image
sl: Slika

en: Text
sl: Besedilo
