PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Image
ta: படம்

en: Text
ta: உரை
