PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం
