PDFPreview (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Visible
el: Ορατό

en: Media
el: Μέσα

en: Hidden
el: Κρυφό
