PDFPreview (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Visible
ja: 表示

en: Media
ja: メディア

en: Hidden
ja: 非表示

en: Image quality
ja: 画像の品質
