PDFPreview (8.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။
