PDFPreview (8.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Media
ne: मिडिया

en: Hidden
ne: लुकेको
