PDFPreview (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Media
es: Multimedia

en: Hidden
es: Oculto

en: Preview path
es: Ruta de previsualuzación
