PDFPreview (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Visible
ro: Vizibil

en: Hidden
ro: Ascuns
