PDFPreview (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Visible
sv: Synlig

en: Hidden
sv: Dold
