PDFPreview (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Visible
ar: مرئي

en: Media
ar: ميديا

en: Hidden
ar: مخفي
