PDFPreview (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Visible
cs: Viditelné

en: Media
cs: Média

en: Hidden
cs: Skryté
